Príma víkend na osadě 20.- 22.7. 2018

Príma víkend na osadě 20.- 22.7. 2018. I v létě se musí makat........

Jak už to chodí, člověk míní a pánbůh mění. Plánované úkony na brigádu se trochu měnili.Díky skvělé přípravě perfektně byla zahájena i ukončena rekonstrukce sociálního zařízení poničeného polomy.Copak tam vevnitř asi bude??? …Páni inženýři

Abychom mohli renovovat zábradlí a sedací zařízení campu, bylo nejprve nutno posekat, což zabralo poněkud více času, než se předpokládalo. Žabákovo nábřeží bylo jako džungle.

Boj s kopřivami a bodláky započal

Narychlo jsme ještě zorganizovali i posekání velké louky a parkoviště podél cesty, vzhledem k tomu že bodláčí, kopřivy i porost dosahoval obřích rozměrů a na podzim by s tím byla větší starost..

Jarda i traktor byli v té džungli stěží vidět….

…… to nakonec uznala i Dáda a Honza mlynářskej z Horního mlejna, kteří přišli večer k vohni. V sobotu se pokračovalo, Wimpi udělal za pomoci příručích skvělej buřtguláš...

Gulášek dobrej… i ostatní pochutiny přišly vhod… hlad nebyl

V podvečer jsme toho všichni už měli dost tak jsme s prací sekli, pak nás vyháněl déšť, a tak jsme už jen povídali u ohníku na hraní už nebylo sil.

V neděli ráno kluci dodělali zábradlí i hajzlik u parkoviště a tak jsme to zabalili , se uklízelo, balilo, loučilo , odjelo.

Frambík ještě stačil sepsat co je ještě třeba udělat a tak se domluvíme na slezině jak na to. Teď nás čeká úklid velký louky a dodělat co se nestačilo.. ale to zvládneme , je nás v osadě dost…..Strávili jsme krásné tři dny na našem campu, udělali vše nač byly síly. Egi s dívčí sekcí kterou tvořily Jiřka a Jana Týden na to dokázali uklidit ty neskutečné hromady bodláčí z louky a parkoviště. Též jim i jakož i ostatním co dli ruku k dílu patří dík. Už teď se těšíme na brigádu před potlachem.

Baron


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
| Autor: Baron | Vydáno dne 07. 09. 2018 | 435 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Fanklub KSŘ

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server