Countryradio na osadách…

Countryradio na osadách…

Vítání jara se vydařilo…..ač mrzlo až praštělo při hojné účasti kamarádů a opékání prvních jarních buřtíků bylo všem dobře. ,, Drobné“ nedostatky topného systému srubu vyřešil bravůrně Jindra Egi pomocí vody a limonád které naštěstí nikdo nevypil.Na slezině jsme spřádali plány na opravu. Přišel nás podpořit i Kapr a tak se hrálo a bylo zase veselo.

Kapr má sólo

Pro zvětšení klikni na obrázek

Pro zvětšení klikni na obrázek

Brigádu na opravu srubu jsme zahájili v pátek návozem materiálu, vyřezáním klád ze zadní strany srubu a vytvořením základu, v sobotu pak se ujal Fík řízením stavebních prací, vzal do ruky zednickou žíci a za hojné účasti brigádníků se podařilo vyzdít zadní odstraněnou stěnu srubu.

Fík maká… ostatní se na fotku nevešli

Pro zvětšení klikni na obrázek

Pilní kamarádi a kamarádky ještě stačili vysmejčit srub, nadělat dřevo na ohník a už se začala osada i hosté scházet na připravované odpolední setkání s Country radiem. Čemu vděčíme za to, že si vybrali právě naší osadu ví pánbu , ale budiž.

Místo chlebem a solí děvčata přivítala návštěvu berounskými koláči a kafíčkem

Pro zvětšení klikni na obrázek

Na osadu dorazili protagonisté a reportéři Country radia Milan Schmidt a Petr Bohuslav. Dostalo se jim vřelého přijetí od kamarádů-vždyť většina z nás poslouchá Country radio takřka denně. Pěkné odpoledne zpestřili kamarádi ,,Tři v trávě“ bluegrassovou náloží. A pak už došlo na přímý přenos do vysílání ,, Písniček na přání“ což je pravidelný odpolední pořad radia. Měli jsme možnost pozdravit nejen kamarády spřátelených osad , ale i dát zahrát oblíbené osadní písně Kamarádů Staré řeky těm které máme rádi. A tak další hodinku zněly naše oblíbené osadní písně .

Osado zpívej

Pro zvětšení klikni na obrázek

U srubu zatím probíhala narychlo připravená soutěž o dárečky a ceny které věnovalo Country radio osadě u příležitosti tohoto setkání.no a pak se hrálo , zpívalo, konzumovaly se dobroty ,které připravily pilné ruce našich děvčat.

Ceny byly předány a může se slavit….

Pro zvětšení klikni na obrázek

Kdo chce znát podrobnosti , nechť si najde fotoalba( od Víti- vita-jvns) na těchto stránkách a případně i fotoalba na stránkách Country radia.

Baron


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Baron | Vydáno dne 17. 04. 2018 | 697 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Fanklub KSŘ

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server