BEROUNKO MÁ - 53 let svého trvání oslavila trampská osada Kamarádi Staré řeky

BEROUNKO MÁ - 53 let svého trvání oslavila trampská osada Kamarádi Staré řeky

Pro zvětšení klikni na obrázek

Po celou tu dobu osadu provází i spojuje nejen kamarádství, ale především i trampské písničky. I letos připravili Kamarádi Staré řeky již dvanáctý předvánoční koncert. Písničky, vyprávění i vystoupení hostů večera, byly určeny nejen milovníkům přírody a trampování, vodákům ale i všem, kteří si chtějí v předvánočním čase oddechnout od věčného shonu i starostí.

Koncert s tradičním názvem: ,,Berounko má“ se uskutečnil v pátek 6. prosince 2019 v Berouně.Milými hosty večera byli vynikající folková zpěvačka Lenka Slabá -Vostrá s kytaristou a zpěvákem Ádou Vostrým, s nimiž jsme společně pokřtili nové CD Lenky Slabé s názvem „Mé návraty jsou psané v notách“.

Pro zvětšení klikni na obrázek

Křest CD Mé návraty jsou psané v notách

Pro zvětšení klikni na obrázek

Lenka Slabá -Vostrá s kytaristou a zpěvákem Ádou Vostrým

Diváky příjemně pobavil i další host večera kouzelník a iluzionista Pepa Kaiser. Současně s koncertem byla v předsálí připravena výstavka z činnosti osady Kamarádi Staré řeky i almanach vzpomínek. V sále si přišli na své i ti, kteří si přišli s námi zazpívat oblíbené písničky, a užít si pěknou trampskou předvánoční pohodu. Rozcházeli jsme se v dobré náladě a s přáním všeho dobrého do dalšího roku.

Není divu že se večer protáhl do pozdních hodin.

Pro zvětšení klikni na obrázek

Kouzelník a iluzionista Pepa Kaiser

Pro zvětšení klikni na obrázek

Kapela Kamarádi Staré řeky

Pro zvětšení klikni na obrázek

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Baron | Vydáno dne 19. 12. 2019 | 241 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
14.03.2020: Zrušení akce "Vítání jara"
V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu, který zakazuje hromadné akce se ruší "Vítání jara", které se mělo uskutečnit 21.3.2020 v lomu u srubu.

11.03.2020: Fotoalba od Kapra na Rajčeti
V menu "Fotoalba" nově naleznete odkaz na fotky od Kapra
Fanklub KSŘ

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server