Silvestr byl pestr ! - 31.12.2010

Devátý ročník křivoklátského silvestrování u Sýkorů proběhl v obvyklém duchu.

Silvestrovská procházka
Silvestrovská procházka

Sestava Kamarádů Staré řeky posílená tentokrát o spřátelené osady Teuton a Dakota podnikly společný vejšlap na hrad a dále na vyhlídku na Paraplíčku.Šerif dává silvestrovské hodiny dějepisu
Šerif dává silvestrovské hodiny dějepisu

Pak už nás čekal ovárek s křenem a připravený sál pro důstojné přivítání Nového roku. Kapela posílená o šerifovu mandolinu zněla jako vždy dobře, tanečníci byli pohodlní, srandy kopec, večeře kvalitní pochutin mnoho.

Kapela hrála
Kapela hrála
Silvestrovská tvořivost
Silvestrovská tvořivost

Tuli tuli tekla jako vždy a tak než jsme se nadáli už se odpočítávalo 5..4..3..2..1.

A byl tady nový den s magickým datem 1.1.2011,a rok 2011 ve kterém osada oslaví 45.let od svého založení.Přání a objímání nebralo konce. Spalo se poskrovnu a hrálo se do odpoledních hodin, domů se nechtělo nikomu. Tak tedy pro všechny kdo s námi na nový rok nebyli:

Hodně zdraví Osado!! Hodně zdraví a suchou stezku kamarádi!!!!


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Baron | Vydáno dne 13. 01. 2011 | 4185 přečtení | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Fanklub KSŘ

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server