PF 2018

PF 2018

pf2018
Pro zvětšení klikni na obrázek

pf2018 kapela
Pro zvětšení klikni na obrázek

Milí kamarádi a kamarádky a přátelé osady.

Blíží se konec roku 2017.Co k tomu dodat? Z našeho pohledu to byl rok úspěšný. Přežili jsme. Na tomto místě bychom si všichni měli vzpomenout na kamarády, kteří toto štěstí neměli. Vzpomenout bychom si také měli hlavně na ty hezké chvíle, na všechno pěkné a zapomenout na drobná nedorozumění a někdy i zklamání.

51 let osady máme za sebou, a vedle sebe i nemalý kruh přátel a a dobrých kamarádů . Proto bych chtěl všem poděkovat, za to co pro osadu a kamarády udělali , dělají a dělat budou. Děkujeme všem kamarádům za krásná blahopřání do nového roku i za všechna PF které jste nám poslali.

Jménem celé osady přeji Vám všem příjemné prožití vánočních svátků, pěkného Silvestra, jasnou mysl a otevřená srdce. Ale především hodně zdraví.

Láskou naší je příroda, příkazem budiž kamarádství!

Pro zvětšení klikni na obrázek


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Baron | Vydáno dne 22. 12. 2017 | 526 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Fanklub KSŘ

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server